YLDZ LABORATUVAR

Günümüz tarımsal üretiminin ana hedefi, yüksek kalitede ürünün elde edilebilmesi için düzenli olarak kalite kontrolün yapılmasını sağlamaktır. Tüm dünyada önemi gün geçtikçe artan usulüne uygun olarak alınmış toprak ve yaprak örneklerinin tam teşekküllü laboratuvarlarda yapılan analiz sonuçlarına göre verilen doğru gübreleme tavsiyeleri bu hedefi karşılayan laboratuvarların önemini bir kat daha arttırmaktadır.

Bu hedefte, bir asrı aşkın süredir gösterdiği gelişim ve istikrarla sürekli büyüyen Yıldızlar Yatırım Holding, kaliteli hizmet anlayışı ile gelişen teknolojiye uyum sağlayarak farklı kapsamlarda hizmet vermek amacıyla YLDZ Laboratuvar Hizmetleri Tic. A.Ş. adıyla yeni bir laboratuvar kurmuştur.

YLDZ Laboratuvar Hizmetleri Tic. A.Ş. Kocaeli merkezli olarak, 18.09.2017 tarihinde kurulmuştur.

YLDZ Laboratuvar Hizmetleri Tic. A.Ş. - Antalya Şubesi konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli kadrosuyla,10.10.2017 tarihinde kurulmuş olup, Organize Sanayi Bölgesi 1 Kısım Antalya Bulvarı No:9 Döşemealtı/Antalya adresinde toprak, bitki, sulama suyu ve gübre laboratuvarı olarak hizmet vermektedir.

YLDZ Laboratuvar Hizmetleri Tic. A.Ş. - Antalya Şubesi çalışmalarına hız kazandırarak, öncelikle Toprak, Bitki ve Sulama Suyu analizlerinde Bakanlık yetkisi almak üzere, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulunulmuş ve “Tarımsal Amaçlı Toprak, Bitki ve Sulama Suyu Analiz Laboratuvarları Yetki Belgesi“; LAB-1982 laboratuvar numarası ile 07.01.2019 tarihinde yetkilendirilmiştir.

Dayanışmanın, dürüstlüğün ve kararlılığın gücüne inanan, motivasyonunu hiç yitirmeyen, kalitesiyle teknolojinin ve tasarımın gücünü aşan Yıldızlar Yatırım Holding, geleceğe güçle ve güvenle ilerlemekte, sürdürülebilir büyüme hedefi gereği; insan kaynağının, teknoloji ve eğitim ihtiyaçlarına daima öncelik vermektedir.

YLDZ Laboratuvar Hizmetleri Tic. A.Ş. - Antalya Şubesi, akreditasyon kapsamında aldığı tüm testleri TS EN ISO/IEC 17025 gereksinimleri doğrultusunda, başta tarafsızlık ve gizlilik olmak üzere tüm etik prensiplere uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tarafsızlık ve Gizlilik Beyannamesi

  • Müşterilerimize bağımsız ve tarafsız davranmayı, hizmetlerimizi ve kurallarımızı müşteri farkı gözetmeden eşit olarak uygulamayı,
  • YLDZ Laboratuvarı Personeli ile birlikte hizmet faaliyetlerimizde; bağımsızlığımız ve tarafsızlığımız hakkında şüphe uyandırabilecek; ticari, mali ve diğer baskılardan kaynaklanan bir faaliyet içinde bulunmayacağımızı,
  • Hizmet faaliyetlerinin yapılmasında tarafsızlığın öneminin anlaşılmasının sağlanmasını, çıkar çatışması olabilecek noktaların belirlenerek bunların yönetilmesini ve tarafsızlığın garanti altına alınmasını,
  • YLDZ Laboratuvarı Personeli, hizmet faaliyetlerini yaparken ulusal ve uluslararası standartları esas alan eğitimli, saygılı ve yetkin personelimiz ile bağımsız karar verme, doğruluk, tarafsızlık, güvenilirlik, açıklık, hızlılık ve gizlilik ilkelerine tam uyacağımızı, personelimizin çalışmalarına müdahale etmeyip, baskı yapmayacağımızı, personelimizin numune çalışma ve raporlama sürecinde her türlü dış baskıya karşı koruyacağımızı taahhüt ederiz.